Kovo 13 d. III g klasės mokiniai išvyko į netradicinę fotografijos pamoką Kauno taikomosios dailės mokykloje. Fotografas Robertas Misiukonis pristatė CIANOTIPIJĄ - XIXa. fotografijos atlikimo techniką. Tai viena iš fotografijos pirmtakų. Jos esmė - geležies druskų tirpalų reakcija į natūralią dienos šviesą, dėl ko atsiranda tamsiai mėlynas negatyvinis atspaudas. Šio visiškai paprasto, gražaus lyg šachmatų žaidimo proceso išbandyti panoro ir LSMU gimnazistai. Kitame užsiėmime fotografas Raimundas Bulota pristatė skaitmeninę fotografiją ir jos techniką. Fotografuodami vieni kitus mokiniai išbandė šviesos šaltinį, sužinojo, kad bet kurio objekto forma priklauso nuo ant jo krintančios šviesos kampo ir intensyvumo. Džiaugiamės, kad turėjome tokią galimybę apsilankyti netradicinėje aplinkoje ir  sužinoti daugiau  fotografijos technikų.

Dailės - fotografijos mokytoja Jolita Grabliauskaitė