Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2013-12-paroda is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

LSMU vidurinėje mokykloje atidaryta paroda „Keramikos menas“. Čia eksponuojami darbai, sukurti Lekėčių keramikos centre vykusiuose simpoziumuose. Centro organizatoriai Ona ir Egidijus Šimatoniai sukvietė dalyvauti kūrybiniame renginyje žinomus Lietuvos dailininkus ,tituluotus tapytojus kurti keramikos kūrinių  kartu su talentingu jaunimu: mokiniais ir studentais.

Renginio tikslas – keramikoje įgyvendinti idėjas, būdingas tapybos, grafikos ir kitų plokštumos menų išraiškai. Kiekvienam kūriniui ir net pačiam kūrybos procesui svarbu siekti pilnatvės, sujungiant savyje priešybes, skirtingus polius.  Keramikos meno simpoziume tarpusavio darnos ieškojo skirtingo amžiaus, skirtingos kūrybinės patirties, skirtingų požiūrių žmonės. Jie siekė išreikšti savo pasaulėžiūros  nuostatas sau neįprastu būdu. Jauniems kūrėjams iš patyrusių meistrų buvo galimybė pasisemti patirties. Pastariesiems – gera proga eksperimentuoti su naujomis medžiagomis, žaisti su sunkiai prognozuojamomis galimybėmis.Visų rezultatas-originalūs  darbai.

Egidijus Šimatonis

{gallery}Naujienos/2013-12-paroda{/gallery}