Kovo 25 dienos vakarą įspūdingu atidarymo šou pradėtas IV tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Muzikos talentų lyga“. Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos didžiosios salės scena virto tikra eurovizine scena jauniesiems atlikėjams. Kovo 25 – 30 dienomis daugiau nei 1000 jaunųjų vokalistų varžėsi dėl konkurso geriausiųjų vardo. Konkurso dalyvius vertino net 20 vertinimo komisijos narių iš įvairių pasaulio šalių. Šiame konkurse puikiai pasirodė ir mūsų gimnazijos solistės - 8c klasės mokinė Vytautė Tamutytė ir IIIc gimn. klasės mokinė Gustė Zakšauskaitė. Vytautė užėmė antras vietas lietuviškos dainos konkurse ir pop žanro kategorijoje, o Gustė pop žanro dainose užėmė antrą vietą, o lietuviškos dainos konkurse užėmė pirmą vietą!!! Gustė pakviesta į kovo 30 dienos konkurso filmavimą, kuris bus rodomas per LRT kultūros kanalą. Sveikiname nugalėtojas.

Giedrė Druskienė