2018 04 festival des festivalsJau kitą savaitę  LSMU gimnazija kviečia į pirmąkart Lietuvoje (23-ą kartą pasaulyje) vyksiantį tarptautinį frankofoniškų teatrų festivalį „Festival des Festivals“. Šis festivalis į Kauno miestą bei mūsų gimnaziją pakvietė daugiau nei 200 mokinių iš skirtingų pasaulio šalių: Vengrijos, Kanados, Ispanijos, Italijos, Bulgarijos, Prancūzijos, Rumunijos, Serbijos, Rusijos, Čekijos.

Daugelyje festivalio renginių galės dalyvauti ne vien mūsų bendruomenės nariai, bet ir visi Kauno gyventojai. Festivalio atidarymo ir uždarymo šventės, frankofoniški spektakliai, profesionalų spektaklis...- atvers duris visiems. Su programa galite susipažinti apsilankę oficialiame festivalio puslapyje.

KVIEČIAME ATVYKTI!

• Festivalio organizatoriams savanoriškai padės mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytojai.
  • Atidarymo šventėje dalyvaus visi gimnazijos mokiniai.
  • Pirmoje dienos pusėje LSMU Veterinarijos akademijos Iškilmių salėje vyksiančius spektaklius žiūrės  tie mokiniai, kurie mūsų gimnazijoje mokosi prancūzų kalbos.
  • Vyresnių klasių mokiniai visuose festivalio renginiuose, kurie vyks  LSMU Veterinarijos akademijos Iškilmių salėje, miestelyje, įsikūrusiame akademijos parke ir miesto viešosiose erdvėse, galės dalyvauti po pietų.

Daugiau informacijos ieškokite:
Oficialus festivalio puslapis: http://fdf.lsmugimnazija.lt/