2018 04 daugiakalbystes olimpiadaBalandžio 28 d. Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijoje vyko septintoji respublikinė daugiakalbystės olimpiada „Aš kalbu, tu kalbi, mes bendraujame!“ Joje, kaip ir kasmet, puikiai pasirodė mūsų gimnazistai. Šiais metais gimnazijai atstovavo jauna komanda - pati jauniausia iš visų susirinkusių Panevėžyje. Tai I A klasės mokiniai Balys Žaliūnas ir Martynas Taparauskas bei III B klasės mokinys Nursultan Mambetkaziev. Kova su vyresniais varžovais buvo pergalinga – LSMU gimnazijos komanda užėmė II vietą. Vaikinai puikiai atliko užduotis žodžiu ir raštu, o jų kalbėjimo ekspromtu gebėjimai buvo įvertinti pačiais aukščiausiais balais: Martynas Taparauskas, kalbėjęs angliškai, surinko 30 taškų iš 30 galimų, Nursultan Mambetkaziev, kalbėjęs rusų kalba, gavo 29 taškus, o Balys Žaliūnas buvo apdovanotas už geriausią ekspromtą prancūzų kalba. Džiaugiamės ir sveikiname! Vaikinų mokytojai – Rūta Slavickienė ir Benjamin Speelman.