Skaisčiai šviečiant pavasarinei saulei, balandžio 26 d. LSMUG gimnazistės išvyko į netradicinę erdvę, Kauno apskrities viešąją biblioteką, kur mūsų laukė kūrybinės dirbtuvės. Šio užsiėmimo metu bent trumpam bandėme prisiliesti prie japoniškos kultūros dalelės - vėduoklių dekoravimo meno. Pasitelkę įvairias piešimo technikas, kartu su Kauno specialiosios mokyklos auklėtiniais kūrėme vėduokles keturių gamtos stichijų temomis. Dviejų valandų kūrybinės dirbtuvės praėjo nepastebimai. Džiaugiamės, kad turėjom galimybę gerąja patirtimi bei įspūdžiais iš aplankytos tekančios saulės šalies Japonijos pasidalinti su Kauno specialiosios mokyklos auklėtiniais bei kartu kurti. Gegužės mėnesį kūrybinių darbų parodą galima aplankyti Kauno apskrities viešiosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje.

Tariu ačiū jaunosioms kūrėjoms: Rusnei Zuozaitei, Kotrynai Ašipauskaitei, Indrei Armanavičiūtei, Agnietei Čisler, Laurai Čekavičiūtei, Ugnei Girdauskaitei, Kamilei Šližinskaitei, Gabrielei Čivinskaitei , Dominykai Kacucevičiūtei, Rugilei Okeanai Aglinskaitė.

Kūrybinių dirbtuvių vadovė Jolita Grabliauskaitė