Saulėtą balandžio 20-osios rytą LSMU gimnazijos Ig. klasių  mokiniai kartu su anglų kalbos mokytojomis Jolanta, Ramida, Rūta ir Dovile sėdo į traukinį ir pajudėjo Vilniaus link. Mūsų kelionės tikslas – netradicinė pamoka JAV ambasadoje. Valanda kelio besigrožint nuostabiais bundančios gamtos vaizdais ir mes jau Vilniuje. Prie JAV ambasados mus pasitiko apsaugos darbuotojai, kurie kruopščiai patikrinę įleido visus vidun. Visus sužavėjo ambasados jaukumas, modernumas, knygų kolekcija bei malonūs darbuotojai. Nors ambasadorės nesutikome, tačiau turėjome labai įdomią paskaitą apie Oklahomos valstiją, kurią vedė linksma bei charizmatiška amerikietė p.Chambliss Elaine, užaugusi šioje valstijoje. Taip smagiai ir turiningai leisdami laiką net nepajutome, kaip atėjo laikas lipti į traukinį ir važiuoti atgal į Kauną. Važiuodami namo visi nutarėme, jog dieną praleidome turiningai, smagiai, praplėtėme akiratį bei pabendravome su klasės draugais.

Martyna Bacevičiūtė, Ig.B mokinė