Gegužės 4 d. VU botanikos sode Kairėnuose vyko Japonijos menų ir  kultūros projekto „WABI SABI – tobulumas netobulume“ uždarymo renginys. Renginio metu aplankėme įspūdingą vėduoklių piešinių parodą, grožėjomės sukurtais žibintais bei bento dėžutėmis, kurias sukūrė mokiniai iš visos Lietuvos. Stipriau papūtus vėjeliui į padangę pakėlėme japoniškus aitvarus.  Po to mūsų laukė kūrybinės dirbtuvės, žibintų paleidimas į vandenį ir laureatų apdovanojimo ceremonija.

Džiaugiamės ir didžiuojamės 5 klasių mokiniais, tapusiais laureatais: Dominyku Vybornu – diplomas (už aitvarą) bei Vėjūne Paštuolyte ir Auguste Radzevičiūte – diplomas (už japonišką vėduoklę). Kitiems dalyviams: Olivijai Ievai Končiūtei, Rugilei Škulevičiūtei, Kamilei Šližinskaitei, Saulei Oliandraitei, Kotrynai Ašipauskaitei, Rusnei Zuozaitei, Agnietei Čisler, Indrei Armanavičiūtei, Atėnei Ugianskytei, Gabrielei Čivinskaitei buvo įteikti padėkos raštai bei dovanos.

Dailės mokytoja Jolita