Ankstyvą šeštadienio rytą, kai keltis nenorėjo net saulė, į šalia mokyklos esantį futbolo stadioną rinkosi  gimnazijos mokiniai, tėčiai ir mamos, svečiai iš Vilniaus  tarptautinio prancūzų licėjaus. Jau 9 val. ryto prasidėjo ketvirtasis LSMU gimnazijos Direktoriaus taurės futbolo turnyras. Tradiciškai pirmiausiai varžėsi 5 – 6 kl.  tarpklasinių futbolo varžybų mažojo finalo dalyviai,  kuriame 5a klasės futbolininkai sutriuškino metais vyresnius priešininkus rezultatu 5:0. Didžiajame tarpklasinių varžybų finale  susitiko 5c ir 6a klasės.  Šį kartą pergalę rezultatu 2:0 šventė šeštokai. Tarpklasinių varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais, taurėmis ir ypatingomis dovanomis: visos keturios komandos gavo kamuolius su vieno žymiausių Lietuvos futbolininkų, olimpinių Seulo žaidynių čempiono Armino Narbekovo autografu.

Prasidėjusiame turnyre dalyvavo dvylika komandų. Džiugu, kad futbolo fiestą papuošė moterų futbolo komanda  „Rožinė svajonė 2“, abiturientų, II g., III g. klasių komandos, dvi mokytojų ir mokinių komandos iš Vilniaus Tarptautinio prancūzų licėjaus. Visas turnyras vyko dviem grupėm – pirmosios grupės nugalėtojai buvo III g. komanda, o antrosios – Tėvų komanda. Kaip ir kiekviename futbolo turnyre  viską lėmė mažasis ir didysis finalai. Mažajame finale susitiko II g. komanda su mokytojais iš Vilniaus tarptautinio prancūzų licėjaus. Rungtynės baigėsi lygiosiomis ir teko mušti baudinius. Nepailstanti licėjaus mokinių palaikymo komanda tikriausiai lėmė jų mokytojų laimėjimą ir trečiosios vietos prizus, kuriuos jie išsivežė į Vilnių.  Jau ne pirmą kartą turnyre dalyvaujanti prancūzų komanda dar kartą įrodė, kad prancūzai moka žaisti futbolą. Kaip ir kiekvieną kartą licėjaus mokytojas Dominykas buvo pripažintas geriausiu mažojo finalo futbolininku.  Didžiajame finale dėl pirmos ir antros vietos kovojo III g. ir Tėvų komandos –  po aršios kovos rungtynės pasibaigė lygiosiomis.  0:0 turnyro nugalėtojo klausimą sprendė baudinių serijoje. Nugalėtojais jau trečią kartą turnyre vėl tapo gimnazijos „brazilai“ – trečios klasės gimnazistai. Jie iš stadiono išėjo nešini taure ir pirmosios vietos medaliais. Geriausiu finalo žaidėju buvo pripažintas Simas Gedžiūnas. Viso turnyro metu kvepėjo gimnazijos mokytojų kepamos dešrelės bei ant laužo verdama sriuba, puikią nuotaiką palaikė muzika ir nuoširdus visų bendravimas. Norime visiems padėkoti už dalyvavimą šiame renginyje, nesvarbu, ar patys varžėtės turnyre, ar palaikėte draugus. Tikimės, kad kitais metais sulauksime dar daugiau komandų, kurios parodys, kad mūsų gimnazija aktyviai sportuojanti organizacija.

LSMU gimnazijos Mokinių tarybos prezidentė Rūta Cirolytė