2018 m. gegužės 31 d. Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje vyko Baigiamoji respublikinio mokinių kūrybinių darbų konkurso „Fizikos bandymai aplink mus 2018“ konferencija. Į konferenciją pakviesti nominuotų darbų autoriai, bandymų sekcijos dalyviai ir jų mokytojai. Gimnazijos fojė mokiniai demonstravo savo sukurtus fizikos bandymus ir varžėsi dėl geriausiųjų vardo. „Fizikos bandymai: sudėtinga ar paprasta?“- gimnazijos aktų salėje bandymus mokiniams ir mokytojams demonstravo KTU atstovai: dr. doc. Virgilijus Minialga ir laborantas Zenonas Šleinius. Renginio metu buvo apdovanoti geriausių darbų autoriai bei jų mokytojai. Jiems įteiktos padėkos, prizinių vietų laimėtojams – taurės.

Sveikiname mūsų gimnazijos mokinius – konkurso laureatus:

8 klasių video sekcijoje:

• Akvilė Grafke ir Ieva Razbadauskaitė (8b), darbas „Įdomieji fizikos bandymai“ – 2 vieta;
  • Aronas Ambrazevičius (8c), darbas „Geležiniai dribsniai“ – 2 vieta.

9 klasių video sekcijoje:

• Matas Lukštaraupis ir Ignas Zabiela (Ig.c), darbas „Brauno dujų generatorius“ – 1 vieta;
  • Rugilė Ramanauskaitė ir Jensen Patrick Hansted (Ig.a), darbas „Medžiagos agregatinės būsenos“ – padėka.

11 -12 klasių video sekcijoje:

• Gabija Juodenytė (IIIg.a), darbas „Reaktyvinis judėjimas arba trumpa istorija apie raketas“ – 2 vieta.

Bandymų sekcijoje:

• Jonas Micė ir Kristupas Karalius (8c), darbas „Hidraulinis presas“ – 3 vieta.

Džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos mokinių komanda nominuota Aktyviausia komanda, respublikiniam kūrybinių darbų konkursui „Fizikos bandymai aplink mus“ pateikusi daug puikių darbų, – 1 vieta.

Fizikos mokytoja Salomėja Kukauskienė