Š. m. gegužės 31 d.(ketvirtadienį) vyko Kauno miesto istorijos olimpiadų ir konkursų nugalėtojų apdovanojimai. Į istorinės Lietuvos Respublikos prezidentūros (buv. Mokytojų namų) patalpas susirinko gausus Kauno moksleivių ir jų mokytojų būrys. Tarp jų ir LSMU gimnazijos atstovai: už puikų pasirodymą I - IV gimnazijos klasių Kauno miesto 28-ojoje istorijos olimpiadoje apdovanoti du mūsų mokiniai - III g. C klasės mokinys Karolis Orlauskas (V vieta) ir IV g. A klasės mokinė Emilija Venzlauskaitė (II vieta). Mokinius ruošė istorijos mokytojos metodininkės Daiva Žemaitienė ir Jurgita Žulpienė. Visiems šventės dalyviams buvo įteiktos Kauno miesto savivaldybės administracijos švietimo skyriaus padėkos ir gražūs rožių žiedai. Nors diena buvo itin karšta ir varginanti, geram ūpui išblėsti neleido salėje nuolat skambanti muzika - nuo klasikos, atliktos šaunaus styginio ansamblio, iki linksmų liaudiškų akordų, sugrotų bandonijų dueto. Galbūt gaila tik vieno - šioje šventėje tikrai galėtų dalyvauti kur kas daugiau talentingų ir įvairiapusiškai išsilavinusių mūsų gimnazijos mokinių. Todėl neapleiskime istorijos mokslo - juk tauta, pamiršusi savo praeitį, yra be ateities. O geriausias bet kurio mokomojo dalyko žinių pagilinimas yra ruošimasis konkursams ar olimpiadoms. Tad stenkimės, jog kitais metais šioje šventėje LSMU gimnazijos vardas skambėtų dar garsiau negu šiemet.

Karolis Orlauskas