Birželio 13 dieną mokyklos bendruomenė oficialiai pabaigė mokslo metus ir pasitiko vasarą nestandartiškai – susirinko į LSMU Veterinarijos akademijos kiemelyje vykusį mokslo metų pabaigos pikniką.

Garsiais šūksniais, kuriuos išprovokavo renginio vedėjai Justė (III g. A) ir Aurimas (I g. A), mokiniai įrodė, jog iš tiesų laukia atostogų, tačiau negalėjome jiems palinkėti „GEROS VASAROS!“ neprisiminę, ką nuveikėme šiais mokslo metais. 2017-2018 m.m. buvo itin spalvingi – nuo aukštų akademinių pasiekimų iki respublikinių ar net tarptautinių renginių, kurie į LSMU gimnaziją sukvietė svečius iš 10 pasaulio šalių, bei mūsų gimnazijos tradicinių ir, tikimės, tradicija tapsiančių renginių.

Kalbėdami apie renginius, turime pabrėžti, jog pikniko metu išgirdome 3 kūrinius, kurie šiais metais vykusių renginių metu buvo pripažinti geriausiais. Grupė „Įjunk mane“ atliko Lino Adomačio kūrinį „Tavo spalvos“, III g.  klasių mokiniai dar kartą mums padovanojo „Chorų karų“  metu atliktą dainą  „Dievas davė“, o renginį baigėme  III g. C klasės mokinės Gustės Zakšauskaitės atliekama Jurgos arija, kurią girdėjome miuziklo „Velnio nuotaka“ metu.

Žinoma, be dainų nepamiršome ir akademinėje srityje pasižymėjusių mokinių. Šiais metais padėkas už labai gerą mokymąsi (įvertinimai 9-10) papuošė net 112 mokinių vardai! Dėkojame jiems už nuoseklų darbą. Dar 16 rektoriaus vardinių padėkų buvo įteiktos  2017 - 2018 m.m. vien dešimtukais baigusiems mokiniams!

Nepamiršome ir tų, kurie šiais metais puikiai pasirodė olimpiadose, sporto varžybose ar pasižymėjo savo itin aktyvia socialine veikla. Mokiniams buvo įteiktos Rektoriaus bei Direktoriaus padėkos, universiteto ir gimnazijos simbolinės dovanos.

Simbolinė dovana buvo įteikta ir Metų seniūnui, kurį rinko gimnazijos mokinių tarybos nariai. Aplodismentai skambėjo 5 c klasės mokiniui Zigmantui, kuris liko nustebintas dėl šio laimėjimo, tačiau, tikime, už pirmuosius itin aktyvius savo metus gimnazijoje jis tikrai jo vertas!

Mokinių taryba rinko ir dar vienos nominacijos laimėtoją – Metų renginį. Apklausos metu paaiškėjo, jog, mokinių nuomone, ši nominacija atitenka jau tradicija tapusiam mūsų gimnazijos renginiui  „Naktis mokykloje“, kurį organizuoja pati gimnazijos mokinių taryba.

Ir pabaigoje visų laukta akimirka... 2017-2018 m.m.  Metų garbė. Sceną papuošė 26 LSMU gimnazijos mokiniai, kurie remiantis įvairiais skirtingais kriterijais buvo nominuoti mokinių, mokytojų, mokinių tarybos narių. Tik 2 iš jų (5-8 ir I-IV g. klasių grupės) tapo nugalėtojais! Praėjusių Metų garbė  Paulius Valiukevičius, kuris šią vasarą atstovaus gimnazijai ir Lietuvai Teherane vyksiančioje tarptautinėje biologijos olimpiadoje, paskelbė nugalėtojas, kurias nuoširdžiais plojimais pasveikino ir mokiniai, - 8 c klasės mokinę Gustę Bajorkevičiūtę ir IV g. B klasės mokinę Militą Songailaitę. Šios dvi nuostabios merginos ne vien atstovavo gimnazijai įvairiuose konkursuose, olimpiadose, varžybose, bet ir aktyviai dalyvavo gimnazijos renginiuose, socialinėje veikloje. Didžiuojamės jomis!

Tikime, kad po vasaros susitiksime pailsėję, pasiruošę naujiems iššūkiams, pilni naujų įspūdžių, idėjų ir tikslų!

IKI PASIMATYMO RUGSĖJO 1-ĄJĄ!

LSMU gimnzijos  mokinių taryba