Rugsėjo 28-29 dienomis LSMU gimnazijos penktų klasių mokiniams vyko edukacinė stovykla „Susipažinkime“, kurios tikslas - geriau pažinti savo klasės draugus bei kitus penktų klasių mokinius. Buvo organizuoti įvairūs komandos formavimo užsiėmimai, kurių metu mokiniai šoko, žaidė žaidimus, atliko bendravimo ir bendradarbiavimo užduotis, dalyvavo meno dirbtuvėse, jėgas išbandė sportinėse estafetėse, su vyresnių klasių mokiniais keliavo į žygį, o vakare dalyvavo diskotekoje! Prie šios stovyklos organizavimo prisidėjo  II g. klasės mokinys Aurimas Bikuličius, IV g. klasės mokinys Rokas Gelžinis, II g. klasės mokinės Elzė, Ieva ir Urtė Raubytės, Martyna Valančiūtė. AČIŪ savanoriams, klasių auklėtojoms Aušrai, Ilonai ir Vilmai, užsiėmimus vedusiems mokytojams Eglei ir Mariui bei jauniausiems gimnazijos bendruomenės nariams už aktyvų dalyvavimą veiklose!