Tai žaisminga judėjimo forma, susidedanti iš akrobatikos ir terapijos elementų. Tai sportas, formuojantis bendruomenę, juo galima užsiimti visur. Šis užsiėmimas išmoko pasitikėjimo tiek savimi, tiek kitais, savo kūno pažinimo bei taisyklingo judėjimo. AcroYogoje yra trys pozicijos: bazė, skraiduolis, kurie atlieka pratimą, bei saugotojas (spotter’is), kuris užtikrina pratimo atlikimo saugumą. AcroYoga tinkama visiems! Jokia patirtis jogoje ar akrobatikoje nėra reikalinga. Beveik visi pratimai yra atliekami porose (arba su daugiau žmonių).

Gimnazijos mokiniai turėjo galimybę išbandyti AcroYoga pratimus sausio 16 d. netradicinėje kūno kultūros pamokoje. Padedant „ACRO KAUNAS“ instruktoriams: Indrei, Julitai, Ievai ir Vainiui, mokiniai, susiskirstę į pozicijas, atliko pratimus. Jie skraidė, statė iš žmonių piramides, griuvo ir kėlėsi...
Emocijos liejosi per kraštus, nuotaika buvo puiki!!!

Ačiū „ACRO KAUNAS“ kolektyvui.

Kūno kultūros mokytojai Juozas ir Rasa