2019 m. sausio 23 d. LSMUG Mokinių taryba rinko savo naują vadovą, tarybos bei mokinių prezidentą!

Pirmiausia, šie rinkimai tapo išskirtiniais, nes turėjome net 5 kandidatus, kurie dar ir prieš šiandien vykusį balsavimą pasidalijo su mumis mintimis apie prezidento postą, komandos draugus, savo silpnąsias ir stipriąsias puses.

Pasirinkti tikrai buvo sunku!

Dėkojame visiems kandidatams už stiprią jų motyvaciją, norą kurti ir puoselėti LSMUG bendruomenę. Tikime, jog šie rinkimai bus tik paskatinimas dar stipriau siekti užsibrėžtų tikslų!

Skubame pasveikinti ir naująjį LSMUG MT prezidentą, II g. A klasės mokinį Martyną Taparauską!

Martynai, linkime TAU būti iniciatyviu, įkvepiančiu bei savo komandai atsidavusiu lyderiu, nepamesti darbštumo ir noro judėti pirmyn!

LSMUG MT