Sausio 18-20 dienomis Aleksandro Stulginskio universiteto parodų paviljone vyko respublikinis mokinių piešinių konkursas „Mes mylime gyvūnus“ paukščių ir gyvūnų parodoje „PET SHOW LIETUVA 2019“. Šiais metais buvo pasiektas rekordas: geriausia vaikų piešinių paroda surinko 8259 kūrybinius darbus.

Dalyvavusiems vaikams (piešinių autoriams) buvo išdalinti diplomai bei 1400 knygelių iš fondo „ŠVIESKIME VAIKUS". Renginyje vyko cirko, šunų agility pasirodymas, gyvų pelėdų šou, buvo dalijami kukurūzai, vyko „Kiaušinių krepšinis", orientacinis žaidimas „Surask, pažiūrėk, kas slepiasi dėžėje“. Tado Ivanausko muziejus vedė edukacinę programą apie paukščius, buvo galimybė nusifotografuoti su gyvais balandžiais. Daug visko vyko, kad vaikai galėtų pamatyti gyvūnus ir pristatomus paukščius.

Dėkojame LSMU gimnazijos mokinėms, prisijungusioms prie piešinių parodos rekordo: Gabijai Jonušytei , Vėjūnei Paštuolytei, Atėnei Ugianskytei, Betai Buzaitei, Patricijai Daugėlaitei, Rugilei Binisevičiūtei.

Dailės mokytoja Jolita Grabliauskaitė