Pats gyvenimas apie save nesako tiesos. Apie jį tiesą sako žmogaus mąstymas ir menas: dailė, teatras, muzika, poezija. Vadinasi, kūryba keičia kiekvieno iš mūsų gyvenimo ir pasaulio supratimą, atveria milžinišką jausmų pasaulį. Vasario 27 dieną jau šeštą kartą LSMU gimnazijos menų erdvėje susitiko meninio žodžio mylėtojai. Jų šiais metais buvo net 37. Iš gausaus būrio skaitovų komisijos nariai (Garliavos J. Lukšos gimnazijos lietuvių k. mokytoja J. Petrikaitė, Aleksandro Puškino gimnazijos lietuvių k. mokytoja D. Klusaitienė, Juozo Urbšio progimnazijos lietuvių k. mokytoja Z. Urbonavičienė) išrinko penkis laureatus – Justę Juškaitę (IVg.), Vincentą Kuodį (IIg.), Vytautę Laurinavičiūtę (Ig.), Nojų Kumpauską (8a), Gretą Dobožinskaitę (6a). Šie mokiniai atstovaus mūsų gimnazijai Kauno miesto mokinių meninio skaitymo konkurse. Linkime Jiems sėkmės!

Organizatoriai