Jau trečius metus iš eilės Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su Japonijos ambasada Lietuvoje organizavo Japonijos kultūros projektą „WABI-SABI: tobulumas netobulume 3“. Šiais mokslo metais mokiniai buvo kviečiami ieškoti grožio netobulume, pasitelkiant Japonijos menus protui, kūnui ir sielai... Karštą birželio 10 rytą vyko projekto finalinis renginys. Jame skambėjo parengta LSMUG mokinių Lurdos Songailaitės ir Rusnės Zuozaitės atliekama japoniška daina bei brolių Dominyko ir Jokūbo Vyborgų Japonijos kovos menų pasirodymai. Jie apdovanoti diplomais. Smagu pasidžiaugti ir mūsų menininkais: Agniete Čisler, Urte Petraityte – joms įteikti diplomai, Laura Varkalyte, Nerija Ževžikovaite, Indre Armanavičiūte, Atėne Ugianskyte, Agniete Bakutyte, Julium Šakaliu, Faustina Sušinskaite ir Martyna Bojarskaite, kuriems įteikti padėkos raštai už puikų dalyvavimą darbų parodoje „Miško maudynių piešiniai“.
Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų gimnazijos mokiniais. Belieka palinkėti gražios vasaros ir sakome - iki kitų mokslo metų, vėl prisijungiant prie šio puikaus japonų projekto „WABI-SABI: tobulumas netobulume 4“.

Dailės mokytoja Jolita Grabliauskaitė