Žmonės nustoja mąstyti, kai nustoja skaityti.
D. Didro

Spalio 18 d. IX forto muziejuje vyko meninio skaitymo konkursas „Tylios sienos, žodžių paliestos“, kuriame dalyvavo daugiau nei 60 skaitovų iš visos Lietuvos. Mūsų gimnazijai atstovavo net šeši mokiniai: Majus Pupelis ir Justė Martinėnaitė (6 kl., mokytoja D. Krivickaitė), Greta Dobožinskaitė (7 kl., mokytojas P. Kavaliauskas), Liepa Vyšniauskaitė, Nojus Kumpauskas (Ig. kl.), Vytautė Laurinavičiūtė (IIg. kl., mokytoja V. Katkauskienė). Mokiniai skaitė tekstus apie Lietuvoje ir Europoje gyvenusių žydų išgyvenimus bei likimus nacių okupacijos laikotarpiu. Į konkurso finalą pateko tik 12 mokinių. Labai džiaugiamės, jog net trys mūsų gimnazijos skaitovai – Majus, Vytautė, Greta – turėjo galimybę pasirodyti finale. Sveikiname Gretą, laimėjusią II-ąją vietą.