Spalio 24 dieną 6c klasės mokiniai kartu su auklėtoja Vilma Katkauskiene vyko į Druskininkus. Vyko į menininkų Aušros ir Tauro Česnulevičių jaukius namus. Ten vyko „Sūri pamoka“. Tai edukacija su druska. Vienoje kūrybinėje dirbtuvėje skulptorius Tauras padėjo vaikams sukurti iš druskos neįtikėtinas žvakides. Kitoje dirbtuvėje mokiniai iš druskos gabalų galėjo patys nusišlifuoti figūrėles. Darbai abejose dirbtuvėse vyko taip, kad net druska rūko.

Užtat mes dabar gerai žinome, kodėl Druskininkai tokie druskingi. Žinome, kokią vietą žmonių gyvenime užima druska. Atsidėkodami šeimininkams, net eilėraštį sukūrėme:

Jeigu ne teta Aušra,
būtų nesūri druska.
Vien už tai ją myli Tauras,
Kuris lipdo visiems auras.

Siūlome visiems nuvažiuoti ne tik į Druskininkus, bet ir apsilankyti Aušros ir Tauro Česnulevičių „Sūrioje pamokoje“.