2019 12 tarptautine anglu konferencija Large
Gruodžio 4 dieną Kauno Jablonskio gimnazijoje vyko mokinių tarptautinė anglų kalbos konferencija „THE ROLE OF THE ENGLISH LANGUAGE IN EFFECTIVELY ADDRESSING GLOBAL ISSUES”. Konferencijoje dalyvavo gimnazistai iš Lietuvos gimnazijų,  taip pat iš Ukrainos Lvovo gimnazijos. Iš viso 67 pranešėjai. Plenarinėje  sesijoje pranešimus skaitė Adam Mastandrea (US State Department English Language Fellow in Vilnius) -  „Diversity and Inclusion in the Classroom“ , Chiara R. Mastandrea (American International School of Vilnius) - „Rigors of the IB“ ir  Miglė Ogorodnikovienė (Area Manager for the Baltics Oxford University Press) -  „Global Skills – Key to Success“. Mūsų gimnazijai atstovavo penki moksleiviai: Gabija Peleckaitė -  „The Impact of Morphological and Bio-Ecological Properties of Plants on Human Health” (mokytoja  Aušra Budrienė), Eglė Budrytė ir Deimantė Obelieniūtė - „Changing the Way Contemporary Society Understands Mental Health” (mokytoja Dovilė Spudienė), Jokūbas Venckūnas - „The Inequitable Discrimination of Human Rights” (mokytoja Jolanta Lėgaudaitė) ir Nojus Kumpauskas - „The Importance of Human Rights in Today’s World” (mokytoja Jolanta Lėgaudaitė). Konferencijos metu nuskambėjo daug įdomių ir aktualių pranešimų. Gimnazistai analizavo globalias problemas, diskutavo, bandė surasti išeitį iš susidariusių situacijų Lietuvoje ir už jos ribų. Buvo džiugu klausytis šių jaunų, idėjų turinčių moksleivių, kurie nori pakeisti pasaulį. Geriausi pranešėjai buvo apdovanoti sertifikatais „For the Best Academic Insight” ir dovanomis. Tarp apdovanotųjų ir mūsų I g. klasės gimnazistas Nojus Kumpauskas (mokytoja Jolanta Lėgaudaitė). Džiaugiamės visų mūsų gimnazistų pranešimais ir linkime jiems sėkmės.
Jolanta Lėgaudaitė