Justina1

Jau nesyk įsitikinome, kad mūsų mokykla augina įvairius talentus –  muzikus, sportininkus... Šįsyk apie augančią žurnalistę.

Vienuoliktokė Justina bene pirmoji atskubėjo į pagalbą mokytojai Vilmai Katkauskienei leidžiant mokyklos laikraštį – dar rugsėjį  ėmė interviu iš mokyklos direktoriaus, kalbino LSMU rektorių R. Žaliūną ir jo kolegas. Ji nuolat rašo įvairius informacinio pobūdžio straipsnelius.

Nesyk Justina kalbino įžymybes, pavyzdžiui, su pasaulinio garso pianistu Petru Geniušu šnekučiavosi apie tai, kad reikia mylėti muziką, su psichologe Asta Budvytiene kalbėjo apie jaunimo rūpesčius bei laimės pojūtį, straipsnis publikuojamas tinklaraštyje delfi.

Itin džiugi šių metų naujiena – Justina pasirašė sutartį su LIETUVOS MUZIKOS SĄJUNGA, kuri įpareigoja jaunąją žurnalistę rašyti straipsnius į  muzikos meno ir mokslo žurnalą „Muzikos barai“.  Ir naujausiame šio leidinio numeryje rasite Justinos straipsnį apie Merūną Vitulskį „Mano tikroji vieta – operos scenoje“. Norintys paskaityti straipsnį žurnalą ras mokyklos bibliotekoje arba internetinėje Lietuvos muzikų sąjungos svetainėje http://lms.citrustvs.lt/st/.

Linkime kūrybinės sėkmės mūsų jaunajai žurnalistei, besigilinančiai į muzikos meno pasaulį.

Beje, nesyk mokyklos bendruomenė galėjo skanauti pačios Justinos iškeptų skanėstų. Taigi gal sulaukime naujo darbo – „Justinos skanėstai“...

Justinos klasės auklėtoja Gitana