Vasario 28 d. KTU Santakos slėnyje vyko Respublikinė mokinių žinių ir patirties sklaidos konferencija „Informiko žinių forumas“, kurį organizavo Kauno technologijos universiteto Informatikos fakultetas ir Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija. Forumo tikslas - skatinti informacinių technologijų (IT) naudojimą edukaciniame procese, dalintis gerąja patirtimi, ugdyti kūrybiškumą.

Konferencijoje dalyvavo ir savo sukurtą IT projektą „Sodininko skaitmeninis pagalbininkas“ pristatė mūsų gimnazijos 5a klasės mokinių komanda – Arūnas Liubinas, Kajus Mieželis, Tadas Lizaitis ir Domas Čižas. Penktokai projektą kūrė konstruodami ir programuodami Micro:bit kompiuteriukus. Puikiai pristatę savo darbą mūsų mokiniai sulaukė kvietimo jį pristatyti ir kitose konferencijose. Džiaugiamės jų pasirodymu, linkime nesustoti domėtis programavimu ir ateityje.