Mieli I–III gimnazijos klasių mokiniai,

prasideda atranka į projektą „MBA – LSMUG VIENA ŠEIMA“

2022–2023 m. m. Tai jau daugelį metų trunkantis projektas su mūsų draugais iš Montgomery Bell Academy iš Jungtinių Amerikos Valstybių. Šių metų projekto tema bus skirta Lietuvos Respublikos Konstitucijos istorijai. Projekto dalyviai dalyvaus nuotoliniuose susitikimuose su amerikiečių mokiniais, dalinsis savo tyrimais, o vėliau turės galimybę išvykti susitikti su savo bendraamžiais JAV bei priimti juos mūsų gimnazijoje.

Projekte gali dalyvauti I-III gimnazijos klasių mokiniai:

• neturintys galiojančių drausminių nuobaudų;
  • turintys ne žemesnį kaip 8,0 balų paskutinio pusmečio pažymių vidurkį;
  • turintys ne žemesnį kaip 8,0 balų paskutinio pusmečio anglų kalbos dalyko pažymių vidurkį;
  • turintys ne žemesnį kaip 8,0 balų paskutinio pusmečio istorijos dalyko pažymių vidurkį;
  • pasižymintys aktyviu dalyvavimu Gimnazijos organizuojamose veiklose, reginiuose, akcijose, socialinėje veikloje Gimnazijoje ir už jos ribų.

Mokiniai, pageidaujantys dalyvauti Projekto mainų programoje, iki 2022 11 04 dienos turi pateikti šiuos dokumentus:

• prašymą dalyvauti Projekto mainų programoje;
  • motyvacinį laišką anglų kalba;
  • tėvų sutikimą dėl dalyvavimo Projekte.

Dėl dokumentų formų kreipkitės į neformaliojo švietimo skyriaus vedėją Aušrą Budrienę, 205 kab.

Užpildytus ir pasirašytus dokumentus siųskite elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

2022 11 11 dieną 15:00 val. kandidatai bus kviečiami į motyvacinį pokalbį anglų kalba.

Būkite aktyvūs!!!!