Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2014-02-susitikimas is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

2014 m. vasario 28 d., penktadienį, 9b klasės mokiniai turėjo galimybę susitikti su Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro darbuotojais Rasa Vaitkiene (9b klasės mokinio Lauryno mama) ir Tomu Vaičiūnu, kuris yra LSMU doktorantas. Svečiai papasakojo apie tai, kas yra visuomenės sveikata, kuo užsiima Visuomenės sveikatos biuras ir kodėl jų veikla yra svarbi mums visiems. Mokiniams buvo pristatytos studijų programos, reikalingos renkantis visuomenės sveikatos mokslų studijas Lietuvos universitetuose, ypač LSMU. Buvo pabrėžta užsienio kalbų, ypač anglų ir prancūzų, svarba norint rinktis šią mokslo sritį. Susitikimas su Rasa Vaitkiene ir Tomu Vaičiūnu buvo tik pirmasis. Projektas, skirtas karjeros ugdymui, tęsis ir kovo bei balandžio mėnesiais. Į klasės valandėlę sutiko ateiti ir daugiau tėvelių, kurie pažadėjo papasakoti apie savo karjeros kelią, studijas, profesijos pasirinkimo vingrybes. Tikiuosi, kad tokie susitikimai padės mano auklėtiniams apsispręsti, kokius egzaminus laikyti 12-oje klasėje, kurie bus svarbūs tolimesnėms jų studijoms ir profesijos pasirikimui.

Nuoširdžiai dėkoju projekte sutikusiems dalyvauti tėveliams.

9b klasės auklėtojas Saulius Skučas

{gallery}Naujienos/2014-02-susitikimas{/gallery}