Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2014-04-matmintinis is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Balandžio 5 dieną Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakultete vyko mintino skaičiavimo konkurso „Matmintinis“ respublikinis finalas.  Šis konkursas Lietuvoje švenčia jau dešimties metų jubiliejų. „Matmintinis“ į Lietuvą atkeliavo iš Estijos. Pagrindinė internete vykstančio konkurso taisyklė – negalima naudotis jokiomis skaičiavimo priemonėmis. Sukčiauti dalyviams nenaudinga – šiek tiek pasitreniravus, užduotį išspręsti mintinai užtrunka trumpiau nei naudojantis skaičiuotuvu.

Po atrankinių etapų, vykusių sausio – kovo mėn., jubiliejiniame konkurse dalyvavo trys LSMU vidurinės mokyklos penktokai: Ieva Rinkevičiūtė – 5a, Rugilė Žėkaitė ir Rokas Kabašinskas iš 5d. Mūsų penktokai rungėsi 4-6 klasių grupėje, kurioje buvo 25 mokiniai iš visos Lietuvos.

Džiugu, kad konkurso „Matmintinis“ dalyvaujančių mokyklų sąrašą papildė LSMU vidurinė mokykla. Dalyvavimas konkurse buvo puiki proga išbandyti savo jėgas, susipažinti su mintino skaičiavimo fanais ir įsitikinti, kad atkaklios ir nuoseklios treniruotės duoda stulbinančius rezultatus. Tikimės, kad noras dalyvauti konkurse neišblės ir kitais metais „Matmintinio“  gretas papildys gausesnis LSMU vidurinės mokyklos mokinių būrys.

Matematikos mokytoja Aurelija Vaičaitienė

{gallery}Naujienos/2014-04-matmintinis{/gallery}