Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2014-04-jaunieji_mokslininkai is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Jau aštuoniolika metų kiekvieną pavasarį Vilniuje susitinka geriausi šalies jaunieji mokslininkai. Čia jie pristato savo mokslinius darbus, dalijasi idėjomis, bendrauja su mokslininkais, susiranda draugų, kurie galbūt ateityje taps jų kolegomis, ir, žinoma, kovoja dėl galimybės atstovauti Lietuvai Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurse.
Džiaugiamės, kad šių metų balandžio 3 - 4 dienomis mūsų mokyklos mokinės Roberta Gaidamavičiūtė (9b), Kamilė Tamušauskaitė (9b) ir Urtė Žitkevičiūtė (10b) dalyvavo Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso trečiajame etape. Šiame etape reikėjo paruošti 10 minučių darbo pristatymą, kurį vertino komisija. Kamilė ir Roberta už darbą „Kauno miesto kraštovaizdžio atropologija ir atmintis“ gavo Švietimo ir mokslo ministro padėkos raštus, o Urtė už darbą „Genetinių veiksnių sąsajos su didelio laipsnio nutukimu pacientams, kuriems taikytas chirurginis gydymas“ apdovanota Švietimo ir mokslo ministro 3-ojo laipsnio diplomu.

{gallery}Naujienos/2014-04-jaunieji_mokslininkai{/gallery}