Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2014-04-Logo is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Kovo 29 dieną KTU elektronikos mokymosi technologijų centro vaizdo konferencijų salėje vyko iškilminga respublikinio moksleivių LOGO konkurso ir olimpiados uždarymo šventė, kurios metu buvo paskelbti ir apdovanoti nugalėtojai bei prizininkai.

Šventiškai nusiteikę konkurso ir olimpiados dalyviai rinkosi iš įvairių Lietuvos kampelių, juos atlydėjo tėveliai bei mokytojai. Logo konkursui iš įvairių Lietuvos vietų iki kovo 3 dienos buvo atsiųsti 137 darbai. Mūsų mokyklai atstovavo net  devyni mokiniai: EMILIJA SVIRSKYTĖ (6b klasė), ERIKA JONAITYTĖ (5b klasė), MARTYNA BIRUTYTĖ (5b klasė), MARTYNA BOJARSKAITĖ (5b klasė), KOTRYNA GULBINAITĖ (5b klasė), LĖJA DRUTYTĖ (5b klasė), MARTYNA BACEVIČIŪTĖ (5b klasė), VILIUS ŽEKONIS (5b klasė)  IR AURIMAS KONČIUS (5b klasė). Vertinimo komisija, sudaryta iš LOGO Lietuvoje entuziastų iš 221 konkursui pateiktų darbų išrinko 35 nugalėtojus (21 konkurse ir 15 olimpiadoje). Tarp prizininkų ir LSMU mokinė EMILIJA SVIRSKYTĖ. Ji laimėjo nominaciją už  originalumą, o bendrame konkurso rezultatų sąraše yra 10-toji. Džiaugiamės ir sveikiname ją bei visus dalyvius.

IT mokytoja, Sandra Budrevičienė

{gallery}Naujienos/2014-04-Logo{/gallery}