Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2014-04-konferencija/nuotraukos is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

2014 m. balandžio 10 dieną mokykloje įvyko Respublikinė mokinių ir mokytojų konferencija „Darnaus vystymosi kompetencijų ugdymas užsienio kalbų pamokose“.  Konferencijoje pranešimus skaitė mokytojai ir mokiniai iš Šiaulių rajono Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos, Rokiškio rajono Jūžintų Juozo Otto Širvydo vidurinės mokyklos, KTU gimnazijos, Kėdainių šviesiosios gimnazijos, Vilkijos gimnazijos, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos, Kauno „Saulės“ gimnazijos ir LSMU mokyklos.
Plenariniame posėdyje konferencijos dalyvius sveikino Mokinių tarybos prezidentas Rokas Lažaunykas. ir mokinių muzikos grupė vadovaujama tikybos mokytojo Mantvydo Randžio. Sveikinimo žodį tarė LSMU mokyklos direktorius Arūnas Bučnys. Įvadinį pranešimą „Daugiakalbystė darniam vystymuisi: glotoedukologijos principų taikymas mokykloje“ skaitė LSMU mokyklos anglų kalbos mokytojas-metodininkas Saulius Skučas.

Džiaugiamės, kad į konferenciją atvyko LCC tarptautinio universiteto anglų kalbos katedros vedėja Dr. Robin Gingerich. Dėkojame viešniai iš Klaipėdos už nuotaikingą padrąsinamąjį  žodį  konferencijos pranešėjams ir svečiams.
Konferencijoje patirtimi dalinosi mokytojai ir mokiniai apie darnaus vystymosi kompetencijų ugdymą anglų verslo kalbos pamokose, integruotose ir netradicinėse pamokose, konkursuose, projektuose ir išvykose. Džiaugiamės įdomiais pranešimais, gera nuotaika ir nuoširdžiu bendravimu. Konferencijos dalyviai turėjo galimybę išrinkti labiausiai patikusius mokinių pranešimus. Pranešėjams buvo įteikti organizatorių diplomai, konferencijos rėmėjų UAB „Humanitas“  prizai ir LSMU mokyklos atminimo dovanėlės.
Labiausiai konferencijos dalyviams patiko šie mokinių pranešimai:

•  „Darnaus vystymosi kompetencijų ugdymas anglų verslo kalbos pamokose“ Gabija Krutkytė, Rokas Ridzevičius, 11 kl. mokiniai (mokytojos Jūratė Nakrošienė, Neringa Požėrienė) KTU gimnazija.
  • „Integruota anglų kalbos ir istorijos pamoka”. Eglė Janušonytė, Andrius Kriukas, 11 kl. mokiniai (mokytojai Neringa Požėrienė, Domas Boguševičius) KTU gimnazija.
  • Projekto „Save kuriu pats“ pristatymas Martyna Katutytė, 8 kl. mokinė (mokytoja Jolita Jankauskaitė) Vilkijos gimnazija.
  • „Tarpdalykiniai ryšiai vokiečių kalbos pamokose“ Gabija Kilkutė, 10a kl. mokinė (mokytoja Lina Šapkauskienė) LSMU mokykla.

{gallery}Naujienos/2014-04-konferencija/nuotraukos{/gallery}