Dviem autobusiukais iš mokyklos kiemo pajudėjome tikslo link. Kelionė prabėgo nepastebimai, todėl Vilniuje atsidūrėme labai greitai. Kadangi laiko iki operos pradžios dar turėjome, mokytojos suteikė progą pasigrožėti šiltą penktadienio vakarą šurmuliuojančia sostine, turėjome gražaus laisvo laiko. Grįžę į sutartą vietą, gavome bilietus ir patraukėme į operos ir baleto teatro vidų. Visus mus nustebino ten tvyrojanti atmosfera bei prabanga, didžioji dalis mokinių ten lankėsi pirmą kartą. Jautėmės lyg filme, visi gražiai pasipuošę, pakilios nuotaikos, po kojomis raudonas kilimas, virš galvų prabangūs sietynai. Negalėdami atsigrožėti, pagaliau susėdome į vietas stebėti keturių veiksmų operos „Ernani“. Pertraukų metu vaišinomės garsiuoju karštu šokoladu , šnekučiavomės ir dalinomės įspūdžiais po kiekvienos dalies. Nuostabūs kostiumai, atlikėjų balsai ir orkestras abejingų nepaliko, opera sužavėjo visus. Pavargę, bet kupini  geriausių emocijų vėlai vakare išvykome atgal į Kauną.

Visų mokinių vardu norėčiau padėkoti mus lydėjusioms mokytojoms – muzikos mokytojai Laimutei Mickevičienei bei istorijos mokytojai Daivai Žemaitienei, kurios suorganizavo nuostabų kultūrinį vakarą ir suteikė galimybę tai, apie ką girdime pamokose, pamatyti gyvai.

Gabija Lapinskaitė 8c

DSC 0797 1024x678