Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2014-05-anglu_apdovanojimai is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Geriausi anglų kalbos olimpiados dalyviai,  juos ruošę mokytojai, vertinimo komisijos nariai bei organizatoriai buvo apdovanoti Kauno miesto Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėjo padėkos raštais  ir atminimo dovanėlėmis. Visi džiaugiamės gerais mokinių pasiekimais ir didžiuojamės geriausiais.

7-8 kl. anglų kalbos olimpiados rezultatai: 1 vieta Paulius Valiukevičius 8a, LSMU vidurinė mokykla (mokytojas Rytis Bulvičius); 4 vieta Adelė Brinkytė 7b, LSMU vidurinė mokykla (mokytoja Jūratė Zybartienė).

{gallery}Naujienos/2014-05-anglu_apdovanojimai{/gallery}