Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2014-05-Fizikos-bandymai is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Po koncerto geriausi fizikos kūrybinių darbų konkurso dalyviai,  juos ruošę mokytojai  bei organizatoriai buvo apdovanoti Kauno miesto Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėjo padėkos raštais  ir atminimo dovanėlėmis.

Džiaugiamės, kad Respublikinio  mokinių fizikos kūrybinių darbų konkurso „Fizikos bandymai aplink mus“ nugalėtoja tapo, I –ąją vietą užėmė LSMU mokyklos komanda:

• I vieta Ugnė Kubiliūtė ir Andrėja Čekanavičiūtė 7b;
  • I vieta Rugilė Bartkutė 9a;