Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2014-06-Baigimo_svente is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

10 valandą prie Soboro prasidėjo orientacinės varžybos. Mokiniams atlikti užduotis padėjo aktyvūs tėveliai - visi kartu  bėgo, sprendė galvosūkius, siekė laimėti. Laimingi, patyrę daug nuotykių, orientacinių varžybų dalyviai 13 valandą sugrįžo į mokyklą. Čia gavo paskutinę užduotį. Sėkmingai įveikę iššūkį, juokaudami sugužėjo į mokyklos kiemelį. Šioje mokinių pamėgtoje vietoje visų laukė didžiulis tortas ir mes, penktų klasių auklėtojai, pasipuošę  LSMU vidurinės mokyklos uniforma. Mokyklos direktorius Arūnas Bučnys ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto rektorius Remigijus Žaliūnas pasveikino mokinius, geriausiems įteikė diplomus už gerą mokymąsi ir kitus pasiekimus garsinant mokyklos vardą. Galime pelnytai didžiuotis, kad turime tiek daug pirmūnų! Tėveliai taip pat nestokojo gražių žodžių būsimiems šeštokams. Buvo paskelbti ir orientacinio žygio nugalėtojai. Sveikinimus lydėjo garsūs plojimai. Šventės pabaigoje mokiniai į dangų paleido balionus, valgė tortą ir džiaugėsi ateinančia vasara. Smagu buvo būti penktokais! Mums buvo smagu ir gera būti penktokų auklėtojais.
Tikime, jog nauji mokslo metai bus tokie pat šaunūs, sėkmingi ir visos svajonės būtinai išsipildys! Linkime karštos, linksmos ir nepamirštamos vasaros!

5-kų auklėtojai: Rasma, Sandra, Paulius, Rytis

{gallery}Naujienos/2014-06-Baigimo_svente{/gallery}