Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2014-06-Maratonas is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Šiame maratone dalyvavo ir LSMU mokyklos mokytojai bei mokiniai. Kūno kultūros mokytojų Rasos ir Juozo gražiu pavyzdžiu pasekė ir informacinių technologijų mokytojas Kęstutis, anglų kalbos mokytoja Vilma, psichologė Ingrida ir socialinė pedagogė Edita. Labai smagu, kad finišą pasiekusius dalyvius pasveikino Kauno maratono savanoriai – mūsų mokyklos mokiniai ir palaikymo komanda.
Tikimės, kad kitame maratone LSMU mokyklai atstovaus dar didesnė bėgikų komanda.

{gallery}Naujienos/2014-06-Maratonas{/gallery}