Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2014-08-eisena is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

LSMU vidurinė mokykla antrus mokslo metus pradėjo dalyvaudama iškilmingoje Lietuvos sveikatos mokslų universiteto organizuojamoje eisenoje. Mokiniai, pasipuošę šventinėmis uniformomis, mojuodami LSMU vėliavėlėmis, nuo Kauno Šv. Arkangelo bažnyčios (Įgulos) džiugindami Kauno miesto gyventojus ir svečius, Laisvės alėja traukė Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedros bazilikos link. Kauno arkikatedroje mokyklos bendruomenė buvo pakviesta dalyvauti iškilmingame LSMU Senato posėdyje, skirtame Mokslo metų pradžiai. Po posėdžio vyko Šv. mišios.

{gallery}Naujienos/2014-08-eisena{/gallery}