Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2014-09-rugsejo1 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Šventė, kurios simbolis obuoliai, vyko mokyklos kiemelyje.  Mokinių, tėvelių ir šventės svečių žvilgsnius traukė ant scenos padėtos pilnos pintinės obuolių ir nuostabios dekoracijos – ant medžio šakų kabantys medžiaginiai įvairiaspalviai obuoliai. Obuolys – tai pažinimo simbolis!
Renginį tradiciškai pradėjo mokyklos mokiniai Rokas Lažaunykas (12B) ir  Roberta Gaidamavičiūtė (10B). Pirmasis visus sveikino LSMU vidurinės mokyklos direktorius Arūnas Bučnys. Mokiniams ir  pedagogams sėkmės, Dievo palaimos, polėkio linkėjo ir šventės svečiai: LSMU vardu  pasveikino Veterinarijos akademijos kancleris akademikas prof. habil. dr. Henrikas Žilinskas,  LSMU kapelionas Mons. doc. dr. Artūras Jagelavičius. Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento direktorius Aidas Aldakauskas entuziastingai kreipėsi  į LSMU mokyklos bendruomenę ir perskaitė Lietuvos švietimo ir mokslo ministro Dainiaus Pavalkio sveikinimą. Su Mokslo ir žinių švente visus pasveikino Kauno savivaldybės tarybos narys, Miesto ūkio komiteto pirmininkas Židrūnas Garšva. Mokytojai mokinius pasveikino netradiciškai: dainavo „Obuolių“ dainą, šoko, nuo stilizuotų obelų raškė vaisius, linkėjo mokiniams patirti pažinimo džiaugsmą.
Vėsų rudens rytą visus susirinkusius šildė šypsenos ir puiki nuotaika. Net ir susimąstę dvyliktokai pralinksmėjo ir mokyklos bendruomenę bei renginio svečius pasveikino grupės „Rondo“ daina „Aukštumos“, o visiems mokiniams dar palinkėjo draugiškų santykių su mokytojais, patys pasidžiaugė, kad būtent tokie santykiai juos sieja su šios mokyklos pedagogais.
Šventei baigiantis, mokytojai, nešini obuolių pintinėmis, kvietė savo auklėtinius į klases pirmajai pamokai. Penktokus į klases palydėjo dvyliktokai.
Rugsėjo 1-osios šventė baigėsi, tačiau mokiniai ir mokytojai pasiruošę svajoti, siekti ir dirbti  – dar labiau augti.

{gallery}Naujienos/2014-09-rugsejo1{/gallery}