LSMU mokykloje steigiama  Mokinių, Mokinių tėvų, Mokytojų bei Lietuvos sveikatos mokslų universiteto bendruomenės narių  Mokslinė draugija.

Mokslinės draugijos veikla bus nukreipta į mokinių tiriamųjų gebėjimų ugdymą, konferencijų, mokslinių diskusijų, netradicinių pamokų organizavimą bei dalyvavimą jose. Draugija  bendradarbiaus su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto dėstytojais ir studentais, mokyklos bendruomenės nariais, verslo ir kitomis  institucijomis.
Mokiniai, padedant draugijos nariams, galės atskleisti savo gebėjimus, domėsis jiems įdomia  moksline sritimi, geriau pasirengs studijoms aukštojoje mokykloje.
Visus, mėgstančius analizuoti, vertinti, tirti, rengti pranešimus, kviečiame registruotis ir dalyvauti Mokslinės draugijos veikloje.
Registracija: mokiniams, tėvams, mokytojams.

Mokslinės draugijos steigimo grupė
Dr. Giedrė Adomavičienė (LSMU mokykla)
Dr. Paulius Vasilavičius (LSMU)
Dokt. Simonas Šabanovas (LSMU mokykla)