Šiemet į „vizituojamųjų“ sąrašą pirmą kartą pateko ir LSMU mokykla, kurioje nuo rugsėjo mėn. keturios šeštokų grupės pradėjo sustiprintai mokytis prancūzų kalbos ir jau  mokslo metų pabaigoje bus pasirengusios laikyti pirmąjį tarptautinį DELF egzaminą.
Susitikimo metu mokyklos administracija, prancūzų kalbos mokytoja p. Liuda, Prancūzijos ambasados stažuotojas p. Francois, kuris vaikus moko fonetikos subtilybių ir svečiai nestokojo temų pokalbiams, kalbėta apie perspektyvas, apie galimybę įtraukti vaikus į bendradarbiavimo su Prancūzijos mokykla-partnere projektus, apie mokinių mainus ir tarpkultūrinių ryšių plėtojimą. Esame dėkingi  gerbiamam patarėjui už paramą, už laiką, skirtą mokyklai, už LSMU vardo garsinimą Europoje ir tiesiog už tas žmogiškas emocijas ir šypsenas, kuriomis apdovanoja kiekvieno vizito metu.

Tarptautinių ryšių koordinatorė Ingrida