Pirmajame egzamino  etape, kuris vyko rugsėjo 30 dieną, dalyvavo net 120 LSMU vidurinės mokyklos mokinių. Trys iš jų, t.y. 7a klasės mokinė Jogailė Adomaitytė, 10a klasės mokinys Džiugas Grėbliūnas bei 10c klasės mokinė Livija Šarakauskaitė pateko į II – ąjį LR Konstitucijos egzamino etapą.  Mokinius pasveikino ir LSMU vidurinės mokyklos direktorius Arūnas Bučnys. Šiame etape, kuris vyko spalio 14 dieną, mokiniai puikiai atliko užduotis, atsakė į daugiau nei 15 klausimų, todėl centralizuota vertinimo komisija įvertins visų darbus ir išrinks LR Konstitucijos egzamino nugalėtojus. Laimėtojų apdovanojimai vyks spalio 28 dieną Prezidentūroje.
Labai džiaugiamės aukštais mokinių pasiekimais, linkime tapti ne tik egzamino nugalėtojais, bet ir sąmoningais piliečiais, gebančiais suvokti ir vertinti svarbiausią savos valstybės įstatymą.

Istorijos mokytoja Jurgita Žulpienė