Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2014-11-anglu_respublikinis is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Š.m. lapkričio 13 d. LSMU mokyklos anglų kalbos mokytoja ekspertė Jūratė Zybartienė organizavo respublikinį seminarą anglų kalbos mokytojams iš visos Lietuvos "Rašymo mokymas užsienio (anglų) kalbos pamokose: idėjos ir galimybės". Seminare dalyvavo daugiau nei 150 mokytojų iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Anykščių, Zarasų, Šilutės, Dusetų ir kitų miestų mokyklų. Pranešimus seminare skaitė Miglė Ogorodnikovienė, Oxford University Press metodinė konsultantė Baltijos šalims, Dr. Robin Gingerich, LCC tarptautinio universiteto anglų kalbos katedros vedėja, gerąja patirtimi dalijosi mokytojai praktikai: Rasma Stuokienė, Kauno Jono Jablonskio gimnazijos anglų kalbos mokytoja ekspertė, Daiva Brukienė, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos anglų kalbos mokytoja ekspertė, ir mūsų mokyklos anglų kalbos mokytojas metodininkas Saulius Skučas. Seminare dalyvavę mokytojai patobulino mokymo(si) proceso valdymo kompetencijas, įgijo teorinių ir praktinių žinių apie rašymo gebėjimų ugdymą anglų kalbos pamokose bei susipažino su mokytojų taikomais rašymo metodais ir naujausiomis mokymo priemonėmis.
Tokie seminarai kaip šis – tai padrąsinimas mokytojams būti inovatyviems ir kūrybingiems ieškant patrauklių idėjų bei formų ugdyti rašymo įgūdžius pamokose.

{gallery}Naujienos/2014-11-anglu_respublikinis{/gallery}