Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2014-11-Barselona is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Smėlio paplūdimiai, palmės, La Rambla, paella, Santa Maria de Montserrat, La Sagrada Familia, Barcelona Cathedral, Güell parkas... Tai žodžiai, primenantys jausmus, skonius ir kvapus, juoką, balsus, nepažintą kalbą, nepažįstamųjų šypsenas, įrudusius veidus, siauras gatveles, spalio pabaigą ir lapkričio pradžią. Kai Lietuvoje tyliai gelto lapai, mūsų klasė trumpam grįžo į vasarą.
Ilgai dar neišbluks mūsų atmintyje Barselonos vaizdai ir ten patirti įspūdžiai. Šv. Augustinas yra pasakęs: „Pasaulis - tai knyga, ir tie, kurie nekeliauja, perskaito tik vieną jos puslapį.” Mes džiaugiamės galėję atversti naują puslapį kartu su savo auklėtoja I. Masaitiene.

12b klasės mokinė Domantė Vaišvylaitė

{gallery}Naujienos/2014-11-Barselona{/gallery}