Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2014-11-paroda is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Šių metų lapkričio 21 d. vykome į mokslo ir žinių parodą „MOKYKLA - 2014“, „LITEXPO“ rūmuose Vilniuje. Ši kelionė – LSMU mokyklos dovana gerai besimokantiems mokiniams. Aplankėme ateities mobiliąją bioklasę ir išvydome, kokius stebuklus kasdien kuria ir atranda mokslas. Taip pat turėjome galimybę išbandyti tikrus mokslinius prietaisus ir dalyvauti  įdomiose veiklose, dirbtuvėse, seminaruose bei forumuose!
Už šią išskirtinę ir įsimintiną dieną Vilniuje norime padėkoti mus lydėjusiems mokytojams ir, žinoma, direktoriui, suteikusiam šią neįtikėtiną progą pasijausti tikrais mokslininkais.

LSMU mokyklos mokiniai

{gallery}Naujienos/2014-11-paroda{/gallery}