Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2014-12-Kaledos-susildo is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Pakabinti ant kalėdinės eglutės šilčiausi žodžiai Kalėdų rytą virsta tiesa ir tikrove, jei būname kartu. Taip gruodžio 18 dieną į koncertą „Kalėdos sušildo visus“ buvo pakviesta LSMU mokyklos bendruomenė. Kalėdinio koncerto organizatorių, muzikos mokytojų Giedrės ir Dainiaus Druskių iniciatyva koncerte dalyvavo ne tik mokiniai, mokytojai, bet ir mokinių tėveliai. Juk šie metai – Šeimos metai. Labai smagu ir gražu buvo, kad ir vakarą vedė lietuvių kalbos mokytojos Gitanos Liaudinskienės šeima – ačiū Gitanai, jos vyrui Arturui, dukrai Viltei ir sūnui Džiugui. Tą nuostabų vakarą skambėjo J. S. Bacho, R. Rodžerso, M. Mikutavičiaus, N. Malūnavičiūtės ir kt. kūriniai. Buvo labai šilta ir gera.  Po šventinio koncerto visi buvo pakviesti dar pabūti kartu prie vaišių stalo.

{gallery}Naujienos/2014-12-Kaledos-susildo{/gallery}