Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2014-12-gabiu-vaiku-svente is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

7 su meru MediumGruodžio 19 dieną mūsų mokyklos mokiniai Aurimas Končius (mokytojas Paulius Kavaliauskas) ir Martynas Budrevičius (mokytoja Sandra Budrevičienė) buvo pakviesti į Kauno Rotušę, kur vyko gabių vaikų pagerbimo šventė. Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas Aurimą apdovanojo laimėjus III-ąją vietą Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso respublikiniame etape, o Martyną už I-ąją vietą tarptautiniame informacinių technologijų konkurse „Bebras“. Nuoširdžiai tikimės, kad kitąmet pavyks LSMU mokyklos mokiniams pasiekti gerų rezultatų ir vėl apsilankyti Kauno Rotušėje.

{gallery}Naujienos/2014-12-gabiu-vaiku-svente{/gallery}