Tam, jog nuspręstum, kuo nori tapti pabaigęs mokyklą, pirmiausia turi gerai žinoti iš ko gali rinktis. Todėl vasario 6d., LSMU mokykloje vyks renginys, skirtas pažinti kuo daugiau profesijų bei skatinantis domėtis aukštojo mokslo galimybėmis – „Karjeros dienos‘2015“. Tądien visi 5-9 klasių mokiniai kartu su auklėtojais ir lydinčiais mokytojais vyks į tėvelių darbovietes, kur turės galimybę pamatyti iš arčiau ką dirba skirtingų profesijų žmonės, kokios jų pareigos ir darbo aplinka. Tuo tarpu 10-12 klasių mokiniai kurie dar nėra apsisprendę dėl savo pasirinkimų, vyks į Litexpo parodų rūmuose, Vilniuje vykstančią tarptautinę aukštojo mokslo mugę „Studijos‘2015“. Vyresniųjų klasių mokiniai besidomintys studijomis Lietuvos sveikatos mokslų universitete susitiks su LSMU Karjeros centro vadovu K. Mažeika bei Studentų atstovybės nariais bei išgris, kurios medikų specialybės darbo rinkoje populiariausios, kokios medikų įsidarbinimo galimybės ir perspektyvos Lietuvoje, bei koks yra iš tiktųjų LSMU studento gyvenimas – jų laukiantys iššūkiai ir atsiveriančios galimybės.
Tikime, visi mokiniai įgis gerų įspūdžių, įdomios patirties ir naudingos informacijos bei pasidalins jais su visais.