5-6 klasių mokiniai įdomiai ir kūrybiškai pažymėjo artėjančią Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną: naujai įrengtame technologijų kabinete ruošė vaišes Valstybės gimtadieniui. Mokiniai nusprendė kepti keksiukus ir juos dekoruoti lietuviška simbolika. Kūrybiškumui  ribų nebuvo. Vieni ieškojo vaisių, kurie atitiktų vėliavos spalvas, kiti maistiniais dažais dažė kremą, piešė trispalves, treti kūrė eilėraščius apie savo šalį. Pristatydami savo kepinius mokiniai deklamavo eilėraščius ir sukurtus sveikinimus Lietuvai. Tai buvo ne tik paprastas maisto gaminimas, bet ir labai graži pilietinė iniciatyva. Su meile ruošdami vaišes Valstybės gimtadieniui mokiniai dalelę savo širdies paskyrė savo kraštui.  Skaniaisiais keksiukais, puoštais trispalvėmis, mokiniai vaišino mokyklos mokinius bei mokytojus.

Technologijų mokytoja Ilona Murašovienė