Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2015-03-ES-konkursas is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionaliniame II etape, kuris vyko kovo 12-14 d., dalyvavo ir mūsų mokyklos mokinės devintokės Aleksandra Kriukelytė ir Gabija Imbrasaitė, kurių darbo tema buvo „Bioplastiku dengtų vaisių išsaugojimas naudojant mėlynąjį pelėsinį grybą Penicillium roquefortii“ (darbo vadovai Elena Juotkienė ir Simonas Šabanovas) , dešimtokės Roberta Gaidamavičiūtė, Kamilė Tamušauskaitė  - „Kauno miesto kraštovaizdžio antropologija ir atmintis“ (darbo vadovas Simonas Šabanovas) ir Urtė Žitkevičiūtė. Moksleivės savo darbus pristatė garbingiems komisijos ekspertams ir dalyviams.

Po pristatymų buvo paskelta 20 darbų, kurie pateko į III etapą. Tarp patekusių buvo ir Gabijos Imbrasaitės bei Aleksandros Kriukelytės darbas „Bioplastiku dengtų vaisių išsaugojimas naudojant mėlynąjį pelėsinį grybą Penicillium roqueforti“.

Sveikiname ir linkime sekmės III etape.

{gallery}Naujienos/2015-03-ES-konkursas{/gallery}