Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2015-03-Euroskola is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

20150323 131244 Medium2015 m. kovo 23 d. LSMU moksleivių komanda dalyvavo Europos Parlamento Informacijos biuro Lietuvoje organizuotame „Euroscola“ konkurso finale ir iškovojo I-ąją vietą. Vienuoliktokai Darius Jokubauskas, Vilius Zachovajevas, Benediktas Antanas Los, Mantas Imbrasas ir dešimtokas Džiugas Grėbliūnas pademonstravo puikias žinias apie Europos Sąjungos istoriją, institucijas bei jose dirbančius žmones, sprendimus, teisėkūrą, geografiją. Vaikinai puikiai dirbo komandoje ir laimėjo Europos Parlamento dovanojamą kelionę į Strasbūrą!

Kuratorė Inga Švedienė

{gallery}Naujienos/2015-03-Euroskola{/gallery}