Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2015-03-30-dainos_is_tremties is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Kovo 25 d. LSMU mokyklos 6a klasės mokinių ansamblis „Sesės ir Ieva“ su mokytoja Giedre Druskiene dalyvavo respublikiniame dainų festivalyje „Dainos iš tremties“ Varėnoje.

Sesės Raubytės ir Ieva Rinkevičiūtė atliko unikalią dainą „Atriškit man akis“, kurią išmokė jų mama Rūta. Dainą šeimos ansamblis atlieka per šeimos šventes.

Mokyklos kolektyvui buvo įdomu atlikti šią unikalią dainą bei pasidžiaugti net keturiolikos šalies mokyklų iš Vilniaus, Alytaus, Druskininkų, Varėnos rajono, Kauno rajono atliktomis tremtinių dainomis.

Festivalio garbūs svečiai užsienio reikalų viceministras Mantvydas Bekešius, seimo narys Enamuelis Zingeris, Istorinio teisingumo komisijos pirmininkas Ronaldas Račinskas džiaugėsi mokytojų ir mokinių motyvacija dalintis savo šalies istorija muzikos ir dainų formatu. Mes dalyvavome puikioje istorijos pamokoje.

{gallery}Naujienos/2015-03-30-dainos_is_tremties{/gallery}