Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder Naujienos/2013-10-knygele is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Poetas J. Marcinkevičius yra sakęs: „Kada nors knygos atėjimas pas žmogų bus prilygintas dieviškosios ugnies pagrobimui – nes kuo gi mes ginamės nuo tamsos ir smurto, jei ne knyga, kuo sušildom sugrubusią sielą, kieno, jei ne knygos šviesa mus vedė ir veda pasaulio ir pačių širdies labirintais“.
Šių metų rugsėjo 30 d. Kauno rajono Lapių pagrindinėje mokykloje vyko A. Makūnienės labdaros ir paramos fondo išleistos knygos „Vaikų pasaulis“ pristatymas, kuriame dalyvavo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas su žmona, seimo narė R. Popovienė, Kauno rajono viešosios bibliotekos direktorė ir kiti garbūs svečiai.
Kad ši knygelė išvystų dienos šviesą, dirbo daug žmonių. Knygą „Vaikų pasaulis“ pagal garsių lietuvių poetų eilėraščius vaikams iliustravo Kauno rajono Lapių pagrindinės mokyklos moksleiviai, o keletas jų (Gintarė Lukoševičiūtė, Ugnė Skipariūtė, Aušrinė Klovaitė, Barbora Audėjaitytė) šiuo metu yra LSMU mokyklos mokinės.
Knygutė išleista 1500 egzempliorių tiražu.  8c klasės mokinė Gintarė Lukoševičiūtė vieną knygą padovanojo LSMU mokyklos bibliotekai.

{gallery}Naujienos/2013-10-knygele{/gallery}